Награђени ученици

За ликовно стваралаштво награђени су:
1. Бојан Барберић 1. раз., Школа за уметничке занате, Шабац; 2. Исидора Левић 5/2, ОШ „Иво Лола Рибар“, Александровац; 3. Горан Ћосић 5/1, ОШ „Мирко Томић“, Обреж; 4. Сања Речевић 6/2, ОШ „Прељина“, Прељина; 5. Ксенија Ћирковић 4/2, ОШ „Иво Лола Рибар“, Александровац; 6. Милица Цветковић из Торонта, Канада; 7. Ивана Ђокић из Нишке Бање; 8. Василија Дамјановић 6. раз., Отава, Канада; 9. Небојша Портић, ОШ „Јанко Јовићевић“, Гораждевац; 10. Стефан Петровић 4/1, ОШ „Илија Бирчанин“, Ваљево; 11. Ана Милићевић 7/3, 12. Милош Милићевић 5/2, ОШ „Браћа Вилотијевић“, Краљево; 13. Ђорђе Љубенковић 1/7, ОШ „Иван Горан Ковачић“, Нишка Бања, Брзи Брод; 14. Смиљана Петровић 4/1, ОШ „Вук Караџић“, Бадовинци; 15. Исидора Савић 1. раз., Бачина; 16. Магдалена Пајић 7/6, ОШ „Др Драган Херцог“, Београд; 17. Никола Николић 1/4 ОШ „Иван Милутиновић“, Сланци, Вишњица; 18. Маринела Лападановић 3/1, ОШ „С. С. Мокрањац“, Кобишница; 19. Биљана Миланковић, ОШ „Милан Муњас“, с. Совљак, Уб; 20. Андријана Андрић 4/1, ОШ „Браћа Недић“, Осечина; 21. Кристина Станојевић 4/1, ОШ „Лепосавић“, Лепосавић; 22. Снежана Голубовић 5/1, ОШ „В. С. Корчагин“, Крушевац; 23. Алекса Кецојевић 2/1, ОШ „Олга Петров Радишић“, Вршац; 24. Кристина Сандић 2/1, ОШ „Иван Милутиновић“, Вишњица; 25. Маринко Марковић 7/3, ОШ „Стеван Сремац“, Борча; 26. Стефан Ђорговић 4/1, ОШ „Стоја Марковић“, Штрпце; 27. Бојо Бојовић 1/1, ОШ „П. П. Његош“, Београд; 28. Ђорђе Вуковић, дечји вртић „Лане“, Осечина; 29. Васе Милојевић из Игала, Црна Гора; 30. Марица Спасић 5/4, ОШ „Радоје Домановић“, Врање; 31. Димитрије Новосел 2/4, ОШ „Михаило Пупин“, Земун; 32. Леа Вранеш из Новог Сада; 33. Стефан Лукић 2. раз., ОШ „Петар Враголић“, Узовница; 34. Анастасија Соколовић ОШ „Филип Вишњић“, Београд; 35. Станко Пајић 3/6 ОШ „Љуба Ненадовић“ Београд
За литерарно стваралаштво награђени су:
1. Јелена Ђорђевић, VI/ 2, ОШ „Бора Станковић“ с. Тибужде, Врање; 2. Стеван Вудраг, IX-3 разред ОШ „Свети Сава“ Брод, Република Српска; 3.Тања Малетић 4/2 ОШ „Надежда Петровић„Нови Београд; 4. Марија Миљковић, 6. р. ОШ „Војвода Пријезда“ Сталаћ; 7. Марија Ивановић 4.р. ОШ „Вук Караџић“ с. Алкинце; 8. Мотика Младена 1/7, „Средња школа“ Рогатица; 9. Бранислава Марковић, 1/3 гимназија „Бора Станковић“ Врање; 10. Кристина Илић 3.р. ОШ“ Шарски одред“ с. Севце, Штрпце, Косово и Метохија; 11. Филип Милетић 7. раз., ОШ „Бранко Ћопић“, Београд; 12. Маријана Нешовановић 2. раз., ОШ „Новаци“, Памбуковица; 13. Анђелка Ивковић 7. раз., ОШ „Војвода Мишић“, Пецка; 14. Катарина Бркић 6/2, 15. Милица Панић 6/2, 16. Александра Јеремић 6/1, ОШ „Мирко Томић“, Обреж; 17. Лазар Павловић 6/4, ОШ „Димитрије Туцовић“, Краљево; 18. Милица Игрутиновић 5/2 и 19. Исидора Бишевац 5/1, ОШ „Доситеј Обрадовић“, Крагујевац; 20. Лидија Марковић 4/2, ОШ „Радоје Домановић“, Врање; 21. Милица Стојановић 4. раз., ОШ „Вук Караџић“, Сурдулица; 22. Исидора Брађан 2/7, 23. Петар Трифуљеско 2/7, 24. Матеја Цветковић 2/8, ОШ „Васа Пелагић“, Овча; 25. Никола Манојловић 2. раз., ОШ „Војвода Мишић“, Пецка; 26. Јован Нешковић 2 раз., ОШ „Војвода Мишић“, Драгодол; 27. Милица Ђокић 3. раз., ОШ „Војвода Мишић“, Царина; 28. Мина Радичевић 3/1, 29. Маја Петровић 3/3, ОШ „Анта Богићевић“, Лозница; 30. Теодора Јањић 2/1, ОШ „Бранко Радичевић“, Владичин Хан.

За ликовно стваралаштво награђени су:

1. Бојан Барберић 1. раз., Школа за уметничке занате, Шабац; 2. Исидора Левић 5/2, ОШ „Иво Лола Рибар“, Александровац; 3. Горан Ћосић 5/1, ОШ „Мирко Томић“, Обреж; 4. Сања Речевић 6/2, ОШ „Прељина“, Прељина; 5. Ксенија Ћирковић 4/2, ОШ „Иво Лола Рибар“, Александровац; 6. Милица Цветковић из Торонта, Канада; 7. Ивана Ђокић из Нишке Бање; 8. Василија Дамјановић 6. раз., Отава, Канада; Више

Награђени ученици

Награђени ликовни радови
1. Јован Гузијан 4а, ОШ „Алекса Шантић”, Сечањ; 2. Теодора Вучићевић 3/2, ОШ „Милоје Закић”, Куршумлија; 3. Јован Димитријевић 3/1, 4. Сузана Трифуновић 4/1, 5. Лидија Радомировић 4/2, ОШ „Лепосавић”; 6. Владимир Пантелић 4/3, 7. Марија Ракић 4/2, 8. Александар Крстић 3/4, ОШ „Анта Богићевић”, Лозница; 9. Дорис Ћорић 2а, ОШ „Новак Радоњић”, Мол; 10. Марија Цвитковац 2/5 ОШ „Никола Тесла”, Винча; 11. Драгана Стојановић 5. раз., ОШ „Свети Сава”, Автовац РС, 12. Зорица Миловановић 4/1, ОШ „Милош Црњански”, Хртковци; 13. Марија Гајић 4/1, ОШ „Лаза К. Лазаревић”, Клење; 14. Никола Баћановић 6. раз., ОШ „Вук Караџић”, Мачвански Причиновић; 15. Бојана Миленовић 3/1, 16. Ива Грујић 3/1, ОШ „Десанка Максимовић”, Београд; 17. Михајло Ђорђевић 3/3, ОШ „Јелена Ћетковић”, Београд; 18. Тамара Недељковић 5/2, ОШ „Кадињача”, Лозница; 19. Јована Пиња 2/2 и 20. Страхиња Божић 2/2, ОШ „Никола Тесла” Кљајићево; 21. Стефан Дабић 2/3, 22. Јелена Стојановић 2. раз., 23. Милена Стојановић 2. раз., 24. Зорана Живић 4. раз. ОШ „Браћа Аксић”, Старо Грацко, КиМ; 25. Матија Маленовић 7 год., ОШ „Вук Караџић”, Чачак; 26. Катарина Јелић 5/1, ОШ Свети Сава”, Бачина; 27. Урош Субота 2/4, 28. Јована Малеш 3/4, ОШ „Лазар Саватић”, Земун; 29. Душан Марковић 1. раз., ОШ „Олга Милутиновић”, Раваница; 30. Милош Бајић 6/1, ОШ „Илија Милосављевић Коларац”, Колари; 31. Невена Теодосић 4/1, ОШ
„Илија Бирчанин”, Ставе; 32. Теодора Петровић из Крушевца; 33. Мирослав Марковић 3/4, ОШ „Радоје Домановић”, Врање; 34. Небојша Лукић ОШ „Браће Недић”, Осечина; 35. Ангелина Божовић, Штутгарт.
Награђени литерарни радови
1. Јелена Јаношевић 6/3, ОШ „Бранко Радичевић”, Шид; 2. Маја Митровић 5/1, ОШ „Анта Богићевић”, Лозница; 3. Верица Николић 6. раз., ОШ „Аца Алексић”, Плеш; 4. Сара Бабић 5. раз., 5. Немања Буловић 6. раз., 6. Милана Каралић 6. раз., ОШ „Братство-јединство”, Светозар Милетић; 7. Јелена Пешић 8/1, 8. Марија Ненадовић 4/2, ОШ „Ђорђе Јовановић”, Селевац; 9. Невена Радовановић 7/1, 10. Лука Милетић 5/1, 11. Ана Шиндић 4. раз., ОШ „Иво Лола Рибар”, Александровац; 12. Теодора Ивановић 3/8, Лештане; 13. Катарина Милећевић 3/4, ОШ „Гаврило Принцип”, Земун; 14. Јована Димитријевић 3/1, ОШ „Јосиф Панчић”, Орашац, Лесковац; 15. Невена Теодосић, ОШ „Илија Бирчанин”, Ставе код Ваљева; 16. Лидија Марковић 4/2, 17. Александра Стојковић 5/4, ОШ „Радоје Домановић”, Врање; 18. Катарина Јелић 5/1, ОШ „Свети Сава”, Бачина; 19. Стефан Нешић 6 год., Шабац; 20. Милица Стојановић 8/2, ОШ „Михајло Пупин”, Земун; 21. Ивана Ђукић 8/2, ОШ „Никола Тесла у Дубљу; 22. Срђан Матић, ОШ „Кадињача”, Лозница; 23. Кристина Ћурчић 5/2, 24. Нада Јовановић 5/2, 25. Александра Корићанац 8/2, ОШ „Прељина”, Прељина; 26. Тамара Недељковић 5/2, ОШ „Кадињача”, Лозница; 27. Нина Поповић 4. раз., ОШ „Никола Тесла”, Кљајићево; 28. Војин Петровић 3/3, 29. Кристина Јовановић 3/3, 30. Миона Бушетић 3/3, 31. Петар Митић 3/3, ОШ „Бошко Ђуришић”, Јагодина; 32. Ема Марковић 5/2, ОШ „Кадињача”, Лозница; 33. Александар Радивојевић 6/2, ОШ „Вук Караџић”, Лесковац; 34. Марија Петковић 4/4, 35. Катарина Д. Митић 4/4, 36. Тамара Панић 4. раз., ОШ „Кнез Лазар”, Горња Гуштерица, Липљан; 37. Александар Росић 3. раз., 38. Александар Петрушић 1/1, ОШ „Вук Караџић”, Бадовинци; 39. Емилија Рашић 8/2, ОШ „Вук Караџић”, Лесковац; 40. Катарина Витић 4/2 и 41. Милица Јелић 6/1, ОШ „Радомир Лазић”, Азања. 42. Никола 5/4 и Вељко 3/4 Станимировић, ОШ „Радоје Домановић” Врање

Награђени ликовни радови

1. Јован Гузијан 4а, ОШ „Алекса Шантић”, Сечањ; 2. Теодора Вучићевић 3/2, ОШ „Милоје Закић”, Куршумлија; 3. Јован Димитријевић 3/1, 4. Сузана Трифуновић 4/1, 5. Лидија Радомировић 4/2, ОШ „Лепосавић”; 6. Владимир Пантелић 4/3, 7. Марија Ракић 4/2, 8. Александар Крстић 3/4, ОШ „Анта Богићевић”, Лозница; 9. Дорис Ћорић 2а, ОШ „Новак Радоњић”, Мол; 10. Марија Цвитковац 2/5 ОШ „Никола Тесла”, Винча; 11. Драгана Стојановић 5. раз., ОШ „Свети Сава”, Автовац РС, 12. Зорица Више

Награђени ученици

Улазнице за изложбу ДИНОСАУРУСИ добили су:
1. Саша Шепур 4/2, 2. Марио Сакић3/2, 3. Владан Васиљевић 6/2, 4. Андријана 3/1, ОШ „Кадињача”, Лозница; 5. Жељко Латковић 5. раз., ШОСО са домом „Свети Сава”, Умка; 6. Емилианос Цакироглу 5/2, ОШ „Бановић Страхиња”, Београд; 7. Гаврило Лучић, Београд; 8. Емилија Гојковић 6/4, ОШ „Јосиф Панчић”, Београд; 9. Ђорђе Симић 5/1, ОШ „Анта Богићевић”, Лозница; 10. Матија Јанковић 2/1, 11. Ива Марковић 6/1, 12. Јована Јоцић 3/3, ОШ „Љуба Нешић”, Зајечар; 13. Стефан Бајкић 3/2, ОШ „Велизар Станковић Корчагин”, Велики Шиљеговац; 14. Лука Аћимовић 4/1, 15. Исидора Андрић 4/3, ОШ „Вук Караџић”, Чачак; 16. Владан Стојановић 3/3, ОШ „Вук Караџић”, Врањe; 17. Љубица Мирковић, ОШ „Кадињача”, Лозница; 18. Вељко Кркобабић, Велика Плана; 19. Јована Смиљанић, вртић „Пчелица Маја”, Земун; 20. Иван Траиловић 6. раз., ОШ „15. мај”, Мали Јасеновац. Више

За ликовно стваралаштво награђени су:

За циклус старозаветних прича из ОШ „Кадињача” Лозница награђени су; 1. Филип Иг- њатовић 4/2; 2. Христина Грујућ 4/2; 3. Адријана Гаврић; 4. Тамара Саватић; 5. Емилија Су- ботић 4/2; 6. Милана Парић; За циклус „Срна у изгубљеном рају”: 7. Јелена Стојановић 5. р. ОШ „Вук Караџић” Врање; 8. Анастасија Стоилковић 3/5 ОШ Б. Радићевић” Бујановац; 9. Симонида Величковић, 8.р. ОШ „Б. Радичевић” Трговиште; 9. Сандра Коматовић 3. р. 10. Иван Коматовић, 3. Р. Из: ОШ „Олга Милутиновић” Лешево; Из ОШ „Браћа Вилотијевић” Краљево: 11. Марија Ашанин 3/1; 12. Вукашин Ђорђевић 1/1; 12. Андријана Станковић 2/4 ОШ „Радоје Домановић” 13. Димитрије Корнарос 3/2, Шабац; 14. Вељко Филиповић 2/3 ОШ „Иван Горан Ковачић” Нишка Бања; 15. Милош Тодоровић 3/1 ОШ „Лепосавић” Лепосавић; 16. Вук Иванишевић, Београд; Више

Награђени ученици

Награђени ликовни радови

1. Небојша Мандић 3. раз., ОШ ”Витановац” у Стублу код Краљева; 2. Анђелија Гвозденовић 2. раз., 3. Александар Јефтовић 2. раз., ОШ ”Олга Милутиновић”, Годачица; 4. Дејан Каматовић 2. раз., ОШ ”Олга Милутиновић”, Раваница код Краљева; 5. Милица Даниловић 8. раз., ОШ ”Душан Дугалић”, Београд; 9. Маја Пеленгић 5/1, 10. Зорица Миловановић 3. раз., ОШ ”Милош Црњански”, Хртковци; 11. Петар Коцић 8. раз., 12. Станимир Петровић 8. раз., 13. Александра Корићанац 8/2, ОШ ”Прељина” у Прељини; 14. Валентина Павловић 8. раз., 15. Јована Ракетић 8. раз., 16. Ивана Обрадовић 8. раз., ОШ ”22. децембар”, Доња Трепча; 17. Јелена Станојевић 7. раз., ОШ ”Доситеј Обрадовић”, Свође; 18. Јелена Јовановић, Банатски Карловац; 19. Кирицић Марио 2. раз., ОШ ”Стеван Мокрањац”, Кобишница.

Награђени литерарни радови

Из ОШ „ Браћа Вилотијевић”, Краљево: 1. Александра Лазовић 7/2; 1. Сузана Јакшић 7/3; 3. Јелена Ашанин 7/4; 4. Лука Петровић 7/4; 5. Жељана Весковић 7/4, 6. Марио Кирицић 2. разр. ОШ „Стеван Мокрањац” Кобишница; 7. Јелена Ђорђевић 6/1 ОШ „Бора Станковић” с. Трибужде, Врање; и два аутора из Холандије и Берана чија имена не знамо

Насловна страна новог броја