Награђени ученици

Посебно похваљујемо ученике ОШ „Новак Радоњић“ из Мола, који су нам послали своје ликовне и литерарне радове, обраде приче из Светосавског Звонца, Кишни Васкрс.
Награђени ликовни радови бр. 7/2010.
1. Емилија Настић 4/2, 2. Милица Станковић 2/4, 3. Николета Петровић 4/1, 4. Анастазија Павловић 4/4, ОШ „Радоје Домановић”, Врање; 5. Сара Савић 3/2, ОШ „Иван Горан Ковачић”, Нишка Бања; 6. Александра Дукић, 7 год., предшколска група при ОШ „Олга Петров”, Врбовско – Падинска Скела; 7. Магдалена Малековић 1/5, ОШ „Вук Караџић”, Чачак; 8. Ђурђина Ћосовић 3/1, ОШ „Краљ Алексанар I”, Горњи Милановац; 9. Никола Николић 2/4, Сланци, Београд; 10. Катарина Јелић 5/1, ОШ „Свети Сава”, Бачина; 11. Марко Јовановић 9 год., ОШ „Вук Караџић”, Врање; 12. Марија Бељић 2/3, 13. Марта Бељић 2/3, ОШ „Радоје Домановић”, Ниш; 14. Петар Вићентијевић 1. раз., 15. Александар Јевтовић 2. раз., ОШ „Олга Милутиновић”, Годачица; 16. Магдалена Радојковић 2. раз., 17. Нина Марковић 4. раз., ОШ „Витановац”, Витановац; 18. Дубравка Дрлић 7/1, ОШ „Милош Црњански”, Хртковци; 19. Алекса Бачић 2. раз., Горњи Теслић, РС; 20. Александра Јовановић 5а, ОШ „23. октобар”, Кленак; 21. Милица Игњатовић 2/4, 22. Александар Андрић 3/1, ОШ „Анта Богићевић”, Лозница; 23. Рајко Мањенић 1. раз., ОШ „Вук Караџић”, Шеварице; 24. Ана Шишкин 2/3, ОШ „Змај Јова Јовановић”, Београд; 25. Лазар Јоцић 6. раз. ОШ „Стеван Синђелић”, Каменица, Горњи Матејевац; 26. Никола Коцић, 4. раз., ОШ „Владислав Петковић Дис”, Београд; 27. Јован Окановић 6/2, ОШ „Влада Аксентијевић”, Београд; 28. Јована Спасојевић 3/1, ОШ „Браћа Недић”, Осечина; 29. Лука Јакшић, ОШ „Новак Радоњић”, Мол; 30. Матија Малуцков 2а, 31. Милош Мандорић 2а, 32. Ивана Штербик 3а, ОШ „Чех Карољ”, Ада; 33. Лидија Игњатовић 3/2, 34. Петар Капетановић 1/1, 35. Ивана Пркопић 4/3, 36. Стефана Михајловић 3⁄4, 37. Лука Деспотовић 2/4, 38. Мина Ђурић 2/1, ОШ „Кадињача”, Лозница; 39. Кристина Јаковљевић 3⁄4, Александровац Жупски; 40. Марија Стефановић 3. раз., ОШ „Карађорђе”, Рача Крагујевачка; 41. Јован Јовановић 8/1, 42. Данијела Јовановић 8/2, ОШ „Прељина”, Прељина; 43. Марија Цветиновић 4/1, ОШ „Јован Цвијић”, Лозница; 44. Тијана Милошевски 1/1, 45. Милица Милосављевић 3/1, ОШ „Исидора Секулић”, Београд; 46. Петар Марковић 3/1, ОШ „Лепосавић”, Лепосавић; 47. Милош Милетић 3/4, ОШ „Вук Караџић”, Вишеград, РС; 48. Василије Гулијаш 4. раз., ОШ „Вук Караџић”, Гложане, Свилајнац; 49. Антоније Суботић 2/2, ОШ „Доситеј Обрадовић” Ириг. 50. Марија и Анђела, Димитријевић, 3.р. Козица, Кличевац
Награђени литерарни радови бр. 7/2010.
1.Александра Остојић 1/4 ОШ „С. Сремац” Борча; 2. Милица Пантовић 3/3 ОШ „Слободан Секулић” Ужице; 3. Вања Атанасковић 6/1, ОШ „Владика Николај Велимировић” Ваљево; 4. Никола Маринковић 3/1, ОШ „Кадињача”, Лозница; 5. Нина Димић 1/2, 6. Дарко Цветковић 5/3, 7. Емилија Златковић 2/4, 8. Елина Ђорђевић 1/4, 9. Емилија Арсић 1/2, 10. Мина 1/1, ОШ „Радоје Домановић”, Врање; 11. Александар Станојевић 3/1, ОШ „Горан Остојић”, Јагодина; 12. Стојадин Љубинковић” 8. раз., ОШ „Вукова спомен школа”, Тршић-Лозница; 13. Марија Мијушковић 3/1, ОШ „Горан Остојић”, Јагодина; 14. Симонида Тошић 7/2, ОШ „Кадињача”, Лозница; 15. Даниел Фелбаб, Башаид; 16. Ивана Стојић 3. раз., 17. Теодора Поповић 3. раз., ОШ „22. децембар”, Станчићи; 18. Кристина Гојковић 3. раз., ОШ „22. децембар”, Горња Трепча; 19. Владимир Солар 5а, 20. Лука Вићентијевић 3/1, ОШ „Васа Чарапић”, Бели Поток; 21. Ивана Велимировић 8/2, ОШ „Кадињача”, Лозница; 22. Бранка Матић 7/3, 23. Данијела Матић 7/3, ОШ „Браћа Недић”, Осечина; 24. Наталија Трајковић, 25. Емилија Стојилковић 6/4, 26. Бранислава Станковић 2/1, ОШ „Вук Караџић”, Врање; 27. Катарина Јелић 5/1, ОШ „Свети Сава”, Бачина; 28. Тамара Станојевић 3/1, 29. Драгана Поповић 6/3, ОШ „Горан Остојић”, Јагодина; 30. Бојана Јакшић 5а, ОШ „Новак Радоњић”, Мол

Посебно похваљујемо ученике ОШ „Новак Радоњић“ из Мола, који су нам послали своје ликовне и литерарне радове, обраде приче из Светосавског Звонца, Кишни Васкрс.

Награђени ликовни радови бр. 7/2010.

1. Емилија Настић 4/2, 2. Милица Станковић 2/4, 3. Николета Петровић 4/1, 4. Анастазија Павловић 4/4, ОШ „Радоје Домановић”, Врање; 5. Сара Савић 3/2, ОШ „Иван Горан Ковачић”, Нишка Бања; 6. Александра Дукић, Више

Награђени ученици

За ликовно стваралаштво награђени су:
1. Јована Стефановић 2/4, ОШ „Анта Богићевић”, Лозница; 2. Стефан Бошковић 2/2, ОШ „Стаја Марковић”, Штрпце; 3. Миља Брстина 4/5, ОШ „Филип Вишњић”, Београд; 4. Татјана Васић, 5. Душица Илић, ОШ „Војвода Мишић”, Пецка; 6. Лазар Јанковић 6 год., Крагујевац; 7. Душан Ненадић 3. год., Сомбор; 8. Иван Влаховић 1⁄2, 9. Жаклина Ружић 1⁄2, 10. Милица Милосављевић 3/1, ОШ „Исидора Секулић”, Београд; 11. Јована Крстовић 1/1, ОШ „Краљ
Александар I”, Горњи Милановац; 12. Анђела Димитријевић 1/3, ОШ „Вожд Карађорђе”, Алексинац; 13. Анђела Нешић 2. раз., 14. Тамара Радивојевић 3. раз., 15. Перица Салић 5. раз., ОШ „Ђура Јакшић”, Јелашница; 16. Милица Шобић, 17. Ивана Стојиновић 3/5, ОШ „Ната Јеличић”, Дреновац; 18. Марија Стефановић 3/1, ОШ „Бошко Ђуричић”, Јагодина; 19. Сара Стојановић 2/1, ОШ „Рада Миљковић”, Јагодина; 20. Никола Ђековић 4. раз., 21. Павле Ђоровић 2. раз., 22. Милош Краговић 4. раз., 23. Александра Танасковић 4. раз., ОШ „Јошаничка Бања”, Јошаничка Бања; 24. Данило Радовић 6/5, ОШ „Вук Караџић”, Вишеград, РС; 25. Марија Радовановић 3⁄4, 26. Вељко Радовановић 1/3, ОШ „Свети Сава”, Кос. Митровица; 27. Аћим Шаренац 2/3, ОШ „Свети Сава”, Гацко, РС; 28. Анита Адамовић 4. раз., ОШ
„Бранко Радичевић”, Голубац”; 29. Владо Антонијевић 3/1, ОШ „Лепосавић”, Лепосавић; 30. Јелена Стаменковић 4. раз., ОШ „Свети Сава”, Бачина; 31. Лука Мисојчић 1. раз., 32. Урош Мисојчић 1. раз., ОШ „Вук Караџић”, Шеварице-Шабац; 33. Катарина Ћурчић 4/1, 34. Борис Мећавин 6. раз., ОШ „Милоје Чиплић”, Нови Бечеј; 35. Јован Рајић 1⁄2, ОШ „Свети Сава”, Кос. Митровица; 36. Марија Ковач, Прекопци, Љубиње, РС; 37. Вељко Николић 1. раз., ОШ „Бранко Радичевић”, Радошевац, Голубац; 38. Сања Николић 5/2, ОШ „Стаја Марковић”, Штрпце; 39. Јован Гузијан, ОШ „Алексе Шантића”, Сечањ..
За литерарно стваралаштво награђени су
1. Јована Вићентијевић 6/3, ОШ „Васа Чарапић”, Бели Поток; 2. Јана Стјеповић 4. раз., ОШ „Прељина”, Прислоница; 3. Милица Пантовић 3/3, ОШ „Слободан Секулић”, Ужице; 4. Василије Марковић 6. р. ОШ „Милан Вуковић”, Савина, Х. Нови, Црна Гора; 5. Марија Стефановић 3/1, ОШ „Бранко Ђуричић”, Јагодина; 6. Невена Марковић 3. раз., ОШ „Војвода Пријезда”, Сталаћ; 7. Јулијана Вујичић 4. раз., ОШ ”22. децембар”, Станчићи; 8. Анастасија Илић 6/2, ОШ „Веселин Маслеша”, Београд; 9. Тамара Радивојевић 3. р., ОШ „Ђура Јакшић”, Г. Студена; 10. Марта Младеновић 3. р., ОШ „Ђура Јакшић”, Јелашница; 11. Ивана Туловић 6/3, 12. Катарина Стојановић 6/3, 13. Слободанка Минић 6/2, ОШ „Краљ Александар I”, Г. Милановац; 14. Иван Пантић, ОШ „Бранко Радичевић”, Голубац;
Најбољи композитори су:
1. Петар Вујановић, 2. разред музичке школе, „Михаило Вукдраговић”, Шабац 2. Лидија Поповић, писац, Београд 3. Јелена Ђорђевић, 6/2, ОШ „Бора Станковић”, с. Тибужде, Врање 3. Оливера Цветић, васпитач, Трстеник

За ликовно стваралаштво награђени су:

1. Јована Стефановић 2/4, ОШ „Анта Богићевић”, Лозница; 2. Стефан Бошковић 2/2, ОШ „Стаја Марковић”, Штрпце; 3. Миља Брстина 4/5, ОШ „Филип Вишњић”, Београд; 4. Татјана Васић, 5. Душица Илић, ОШ „Војвода Мишић”, Пецка; Више

Награђени ученици

Награђени ликовни радови за бр. 5/2010
1.Тамара Стевановић 2. раз., 2. Маринела Лападатовић 3/1, ОШ „Стеван С. Мокрањац”, Кобишница; 3. Биљана Ковачевић 4. раз., ОШ „Жика Поповић”, Лојанице, Драгиње; 4. Катарина Радовановић 1. раз., ОШ „Свети Сава”, Баре; 5. Милица Рељић 3/5, ОШ „Ната Јеличић”, Дреновац; 6. Мина Стаменковић 2/1, ОШ „Момчило Настасијевић”, Горњи Милановац; 7. Милица Радовановић 4. раз., ОШ „Таковски устанак”, Бершићи, Г. Милановац; 8. Мирко Савић 6/1, ОШ „Мајка Кнежопољка”, Доњи Јеловац, Кнежаци, РС; 9. Тијана Ракоњац 3/2, ОШ „Никола Тесла”, Винча; 10. Александар Савић, 8/2, ОШ „Милош Црњански”, Хртковци; 11. Александра Корићанац 8/2, ОШ „Прељина”, Чачак; 12. Александра Јефтовић 1. раз., ОШ „Татомир Анђелић”, Мојсиње; 13. Санела Стојилковић 6/2, 14. Милош Стојилковић 8/2, 15. Александра Стаменковић 7/2, ОШ „Бранислав Нушић”, Ратаје, Врање; 16. Алекса Кецојевић 2/1, ОШ „Олга Петров Радишић”, Вршав; 17. Милена Стевановић 3. раз., 18. Јана Јанковић 3. раз., ОШ „Вук Караџић”, Разгојна, Ласковац; 19. Драгана Нешковић 4/2, ОШ „Змај Јова Јовановић”, Рума; 20. Николија Которчевић 2/1, 21. Јелена Крстичић 2/1, 22. Милош Лекић 2/2, ОШ „Стаја Марковић”, Штрпце; 23. Емилија Вељковић 5. раз., 24. Теодора Сталетовић 5. раз., 25. Невена Тодоровић 1. раз., ОШ „Шарски одред” у Јажинцу, Штрпце; 26. Александра Стојковић 5/4, ОШ „Радоје Домановић, Врање; 27. Виријевић Јована 2. раз., 28. Милица Радосављевић 2. раз., ОШ „Бановић Страхиња”, Бањска; 29. Анастасија Ристовић 1/3, 30. Јована Јаначковић 3/4, 31. Тијана Цветковић 1/3, ОШ „Свети Сава”, Косовска Митровица; 32. Милош Станишић 7 раз., 33. Сандрина Бекић 3. раз., ОШ „Павле Илић Вељко”, Прахово; 34. Наталија Кресовић 3/3, ОШ „Светозар Милетић”, Земун; 35. Тамара Живковић 2/7, ОШ „Никола Тесла”, Лештане; 36. Јована Илић 4. раз., ОШ „Јован Цвијић”, Дебрц; 37. Кристина Станојевић 4/1, 38. Данило Павловић 4/1, ОШ „Лепосавић”, Лепосавић; 39. Тамара Поповић 1. раз., 40. Невена Ристовски 1. раз., 41. Татјана Брековић 3. раз., ОШ „Р. Михаиловић”, Врело.
Награђени литерарни радови за бр. 5/2010
1. Кристина Вуковић 3/3, 2. Јелена Жарковић 8/3, 3. Марија Гавриловић 5/2, ОШ „Змај Јова Јовановић”, Рума; 4. Марина Симић 7/3, ОШ „Браћа Недић”, Осечина; 5. Вања Атанасковић 5. раз., ОШ „Владика Николај Велимировић”, Ваљево; 6. Верица Блажић 6/3, ОШ „Милоје Чиплић”, Нови Бечеј; 7. Александра Корићанац 8/2, ОШ „Прељина”, Чачак; 8. Кристина Обрадовић 5/3, ОШ „Краљ Александар I”, Горњи Милановац; 9. Марија Стефановић 3/1, ОШ „Бошко Ђуричић”, Јагодина; 10. Наташа Стевановић, ОШ „Вук Караџић”, Грданица; 11. Милан Новичић 5. раз., ОШ ”22. децембар”, Доња Трпча; 12. Сузана Аксентијевић 8/1, ОШ „Бранислав Нушић”, Ратаје; 13. Ана Ђорђевић 4. раз., ОШ „Душан Радовић”, село Лука; 14. Бранислава Марковић 2/3, Гимназија „Бора Станковић”, Врање; 15. Бора Милетић 2/3, ОШ „Горан Остојић”, Јагодина; 16. Никола Додов 7/3, 17. Наталија Тасић, ОШ „Вук Караџић”, Врање; 18. Дамјана Перенчевић 4/1, ОШ „Никола Тесла”, Кљајићево; 19. Катарина Раца 5/1, 20. Кристина Живановић 5/1, ОШ „Свети Сава”, Бачина; 21. Ана Јовановић 4/3, 22. Марија Радовановић 4/1, ОШ „Рада Миљковић”, Јагодина; 23. Михаило Башчаревић 2/4, ОШ „Свети Сава”, Кос. Митровица; 24. Ана Нешковић 4. раз., ОШ „Војвода Мишић”, Драгодол; 25. Сандра Радосављевић 5. раз., 26. Слађана Васиљевић 3. раз., ОШ „Војвода Мишић”, Пецка

Награђени ликовни радови за бр. 5/2010

1.Тамара Стевановић 2. раз., 2. Маринела Лападатовић 3/1, ОШ „Стеван С. Мокрањац”, Кобишница; 3. Биљана Ковачевић 4. раз., ОШ „Жика Поповић”, Лојанице, Драгиње; 4. Катарина Радовановић 1. раз., ОШ „Свети Сава”, Баре; 5. Милица Рељић 3/5, ОШ „Ната Јеличић”, Дреновац; 6. Мина Стаменковић 2/1, ОШ „Момчило Настасијевић”, Горњи Милановац; 7. Милица Радовановић 4. раз., Више

Награђени ученици

Награђени ликовни радови за бр. 4/2010
1. Теодора Гопић 4/1, 2. Сара Крсмановић 6/5, 3. Сара Пантелић 6/4, ОШ „Змај Јова Јовановић”, Београд; 4. Наталија Вељковић 3/4, 5. Тамара Пауновић 3/4, ОШ „Радоје Домановић”, Врање; 6. Милена Петровић 4. раз., ОШ „Светозар Марковић”, Велика Хоча; 7. Марија Есаповић 7. раз., 8. Стефан Менићанин 7/1, ОШ „Мирослав Антић”, Чонопља; 9. Огњен Ковачевић 1. раз., ОШ „Јован Цвијић”, Зрењанин; 10. Аница Николић 1/2, ОШ „Др Јован Цвијић”, Смедерево; 11. Јелена Бирчанин 4/1, 12. Стефан Петровић 4/1, ОШ „Илија Бирчанин” Ставе, Ваљево; 13. Ана Миленковић, 14. Димитрије Јездимировић 6/4, ОШ „Стојан Новаковић”, Блаце; 15. Тијана Милошевски 1/1, ОШ „Исидора Секулић”, Београд; 16. Марија Ковачевић 5/4, 17. Милица Ћирић 2/4, ОШ „Бранко Радичевић”, Батајнница; 18. Стефан Ђекић 2/2, ОШ „Петефи бригада”, Кула; 19. Ана Рудан 2б, ОШ „Иван Милутиновић”, Суботица; 20. Никола Илић 7. раз., ОШ „Доситеј Обрадовић”, Свође; 21. Миљана Костић 2. раз., ОШ „Бранислав Нушић”, с. Ратаје, Врање; 22. Јулијана Стојановић 5/2, ОШ „Вук Караџић”, Лесковац; 23. Анастасија Петровић 1. раз., ОШ „Олга Милутиновић”, Годачица; 24. Магдалена Рачићевић 2/1, ОШ „Стаја Марковић”, Штрпце, Космет; 25. Софија Мишановић 1/3 ОШ „Коста Абрашевић”, Ресник, Београд; 26. Бојана Вучковић, ОШ „Момчило Настасијевић”, Г. Милановац; 27. Стефан Јовановић 4/3, ОШ „Јован Стерија Поповић”, Вршац; 28. Јелена Цветановић 4/1, ОШ „Олга Петров Радишић”, Вршац; 29. Никола Станић 4/3 ОШ „Десанка Максимовић”, Прибој; 30. Бојана Стојановић 2. раз., 31. Мирјана Ивановић 2. раз., 32. Тијана Стојановић 4. раз., ОШ „Сестре Павловић”, Козељ, Љиг; 33. Новица Миљковић 3/4, ОШ „Свети Сава”, Косовска Митровица; 34. Борко Миловановић 1. раз., 35. Сандра Јакимовски 8/2, ОШ „Анта Богићевић”, Лозница; 36. Лука Пековић 4/1, ОШ „Бранко Радичевић”, Вранеши, Врњачка Бања; 37. Лазар Јоцић 6. раз., ОШ „Стеван Синђелић”, Каменица, Г. Матејевац; 38. Тамара Алексић 4б, ОШ „23. октобар”, Кленак; 39. Анђела Ратковић 3/1, 40. Сања Цветановић 2. раз., 41. Јована Маликов 4б, ОШ „Иван Горан Ковачић”, Нишка Бања; 42. Марија Урошевић 5/3, 43. Кристина Словић 4/2, ОШ „Миле Дубљевић”, Лајковац; 44. Ангелина Клинић 3/4, ОШ „Свети Сава”, Косовска Митровица..
Награђени литерарни радови за бр. 4/2010
1. Марија Миљковић, 6. р. ОШ „Војвода Пријезда” Сталаћ; 2. Ненад Ракић, ОШ „Р. Михаиловић” Бањани; 3. Слађан Јанићијевић,7.р. ОШ „Доситеј Обрадовић” Свође; 4.Макарије Топаловић 6/6, ОШ „Вук Караџић” Берановац, Краљево; 5. Милица Андрић 7/3 ОШ „Старина Новак” Београд; 6. Наталија Кресовић 3/3 ОШ „Светозар Милетић” Земун; 7. Милица Томић 7/1 ОШ „Бранко Радичевић” Батајница; 8. Милан Петровић 5/1 ОШ „Светозар марковић” Велика Хоча, Метохија; 9. Стеван Косић 3/1 ОШ „Војвода Радомир Путник” Београд; 10. Емилија Јовановић, 4.р. ОШ „Бранислав Нушић” Ратаје; 11. Милица Томић, ОШ „Бранко Радичевић”, Батајница; 12. Сара Бабић 5. раз., 13. Немања Буловић 6. раз., ОШ „Братство-јединство”, Светозар Милетић; 14. Анастасија Секулић 4. раз., ОШ „Дуде Јовић”, Жабари; 15. Стефан Стониковић 6/1, ОШ „Стеван Синђелић”, Каменица; 16. Милена Младеновић ОШ „Вук Караџић”, Бобиште-Лесковац; 17. Милица Пајић 5/2, 18. Катарина Попадић 4/4, 19. Лука Вујић 3/4, ОШ „Анта Богићевић”, Лозница; 20. Кристина Симић, Уб; 21. Драгица Видовић 5/4, ОШ „Бранко Радичевић” Батајница; 22. Јелена Антић 5/1, 23. Драгана Јанчић 8/2, ОШ „Бранислав Нушић”, Ратаје; 24. Аца Аврамовић 3/3, ОШ „Никола Тесла”, Раковица, Београд; 25. Сузана Аксентијевић, 8/1 ОШ „Бранислав Нушић”, Ратаје, Врање; 26. Војислав Тонић 3/2 ОШ „Олга Петров-Радишић”, Вршац; 27. Мирко Јевтић 4. раз., ОШ „Сава Керковић”, Липље; 28. Ивана Јанковић 6. раз., ОШ „Арсеније Лома”, Угриновци; 29. Јована Цветановић 4. раз., ОШ „Радоје Домановић”, Рајно Поље; 30. Милана Лучић 6. раз., 31. Драгана Оташевић 6. раз., ОШ „Вук Караџић”, Прибој; 32. Александра Тодоровић 2/2, ОШ „Јосиф Костић”, Лесковац; 33. Марина Петковић 6/1, ОШ „Миле Бубљевић”, Лајковац; 34. Антоније Јосифовић 4/2, 35. Ђорђије Ђукић, ОШ „Никола Тесла”, Раковица, Београд; 36. Тамара Суљић 3б, ОШ ”23. Октобар”, Кленак; 37. Невена Теодосић 4/1; 38. Винка Долаш 4. раз., ОШ
„Десанка Максимовић”, Прибој; 39. Катарина Ђурђевић 3/1, ОШ „Велизар Станковић Корчагин”, Велики Шиљеговац; 40. Теодора Димитријевић 5/1, ОШ „Старина Новак”, Београд; 41. Дуња Радовановић 4/4, ОШ „Анта Богићевић”, Лозница; 42. Станимирка и Наташа Чимбуровић, ОШ „Влада Аксентијевић”, Београд; 43. Јована Јовановић 7/1, ОШ „Змај Јова Јовановић”, Београд; 44. Илија Ћоровић 2. раз., ОШ „Свети Сава”, Гацко; 45. Милица Радованлија 5. раз. ОШ „Милош Црњански”, Хртковци; 46.Невена Жујовић 2/2.

Награђени ликовни радови за бр. 4/2010

1. Теодора Гопић 4/1, 2. Сара Крсмановић 6/5, 3. Сара Пантелић 6/4, ОШ „Змај Јова Јовановић”, Београд; 4. Наталија Вељковић 3/4, 5. Тамара Пауновић 3/4, ОШ „Радоје Домановић”, Врање; 6. Милена Петровић 4. раз., ОШ „Светозар Марковић”, Више

Награђени ученици

Награђени ликовни радови за бр. 3/2010
1.Милица Исаиловић, ОШ „Трлић”; 2. Маријана Марковић 4. раз., ОШ „М. Муњас”, Совњак; 3. Тања Младеновић 3. раз., ОШ „Новаци”, Памбуковица; 4. Ненад Милојевић 3/1, 5. Ана Вукашиновић 3/1, ОШ „Лепосавић”, Лепосавић; 6. Магдалена Грујанић 4/3, 7. Вукашин Банчевић 2/1, ОШ „Кадињача”, Лозница; 8. Наташа Благојевић 3/1, ОШ „Вук Стефановић Караџић”, Петрово, РС; 9. Филип Свркота 4. раз., 10. Александра Миланко 3/2, 11. Сабина Камашничанин 4/2, 12. Николина Ковачевић 4/3, ОШ „Јован Грчић Миленко”, Беочин; 13. Јелена Јовановић 4/2, 14. Душан Стојановић 2/1, ОШ „Кадињача”, Лозница; 15. Тина Вукић 6/2, ОШ „Дубрава”, Књажевац; 16. Василије Матијашевић 5/2, ОШ „Војвода Мишић”, Београд; 17. Теодора Божовић 5/1, Зворник, РС; 18. Теодора Цветковић 2/5, ОШ „Јосиф Костић”, Лесковац; 19. Јелена Јовановић, ОШ „Душан Јерковић”, Банатски Карловац; 20. Маја Драгић ОШ „Вук Стефановић Караџић”, Петрово, РС; 21. Кристина Јаћимовић 7/1, ОШ „Бранко Крсмановић”, Ратаре, Сикирица код Параћина; 22. Кристина Јовановић 3/3, ОШ „Бошко Ђуричић”, Јагодина; 23. Милош Чимбић 4/1, ОШ „Вук Караџић”, Бадовинци; 24. Немања Илић 5/3, ОШ „В. С. Корчагин”, Велики Шиљеговац, Каоник; 25. Радивоје Пушара 2/3, ОШ „Свети Сава”, Гацко, РС; 26. Мина Унчанин, 5 год., Лозница; 27. Алекса Алагић 2/1, ОШ „Петар Петровић Његош”, Београд; 28. Стефан Сушић 1/2, ОШ „Влада Аксентијевић”, Београд; 29. Николина Штулић 4/1, ОШ „Милош Црњански”, Хртковци; 30. Валерија Флеиссигова 3/2, ОШ „Лаза Костић”, Београд; 31. Јована Цакић 2. раз., 32. Владан Маринковић 4. раз., 33. Анита Ибрић 2. раз., ОШ „Вук Караџић”, Разгојна, Грданица; 34. Антоније Суботић 1/2, ОШ „Доситеј Обрадовић”, Ириг; 35. Немања Карашићевић 3/1, ОШ „Брана Јевтић”, Кусадак; 36. Бојана Илић 1. раз., ОШ „Витановац”, Витановац; 37. Мирјана Дујин 1/3, Нови Бечеј; 38. Алекса Рашић 4/4, 39. Гордана Иванић 5/2, 40. Бојан Павлица 7/3, ОШ „Змај Јован Јовановић”, Београд; 41. Марија Зец 1. раз., ОШ „Марко Орешковић”, Бачки Грачац; 42. Иван Нинић 3/2, ОШ „Доситеј Обрадовић”, Лозница, Клупци; 43. Стеван Каличанин 5/1, ОШ „Милоје Закић”, Куршумлија; 44. Милица Јовановић 4. раз., ОШ „Вук Караџић”, Печењевце, Лесковац.
Награђени литерарни радови за бр. 3/2010
1. Љубица Миљковић 5/3, ОШ „3. октобар”, Бор; 2. Миона Бушетић 3/3, ОШ „Бошко Ђуричић”, Јагодина; 3. Василије Марковић 8/4, ОШ „Милан Вуковић”, Херцег Нови; 4. Марија Миљковић, 5. Јелена Миловић 3. раз., ОШ „Војвода Пријезда, Сталаћ; 6. Светлана Јаковљевић 5/1, ОШ „Карађорђе”, Рача Крагујевачка; 7. Дијана Црногорчевић 4/2, ОШ „Анта Богићевић”, Лозница; 8. Мирјана Фодора 4/3, ОШ „Јован Грчић Миленко”, Беочин; 9. Александра Стојиљковић 7/6, ОШ „Јосиф Костић”, Лесковац; 10. Милица Греговић 6/4, ОШ „Старина Новак”, Београд; 11. Лазар Белић 3/6, ОШ „Јован Грчић Миленко”, Беочин; 12. Ана Јанковић 3/3, 13. Марија Маторкић 3/4, ОШ „Брана Јевтић”, Кусадак; 14. Катарина Стевић 2. раз., ОШ „Бранко Крсмановић”, Сикирица; 15. Анђела Гроздановић 5/4, ОШ „Јосиф Костић”, Лесковац; 16. Наташа Стевановић 4. раз., ОШ „Вук Караџић”, Грданица; 17. Петар Митић 3/3, ОШ „Бранко Ђуричић” , Јагодина; 18. Филип Панић 3. раз., ОШ „В. С. Корчагин”, Велики Шиљеговац; 19. Љубица Миљковић 5/3, ОШ „3. октобар”, Бор; 20. Милица Панић 3 раз., ОШ „В. С. Корчагин”, В. Шиљеговац. 21. Жељко Басарић 8/3 ОШ „Светозар Марковић” Лапово;
Награђени ликовни радови за бр. 3/2010
1.Милица Исаиловић, ОШ „Трлић”; 2. Маријана Марковић 4. раз., ОШ „М. Муњас”, Совњак; 3. Тања Младеновић 3. раз., ОШ „Новаци”, Памбуковица; 4. Ненад Милојевић 3/1, 5. Ана Вукашиновић 3/1, ОШ „Лепосавић”, Лепосавић; 6. Магдалена Грујанић Више
Насловна страна новог броја